10 מפורסמים שעשו השתלת שיער

ראשי » 10 מפורסמים שעשו השתלת שיער

הרבה אנשים מרגישים שהם היחידים שהשיער הדליל או הקרחת מפריעים להם אבל עדיין מפחדים לבחור בהליך כירוגי ולעבור השתלת שיער. בכדי שתבינו שאתם לא לבד ריכזנו עבורכם רשימה נרחבת של מפורסמים שעשו השתלת שיער לדעתנו.

1. השתלת השיער של אילון מאסק

לדעתם של המומחים שלנו, בכדי להסתיר את נשירת השיער האגרסיבית של אילון מאסק הוא היה צריך לעבור לפחות שתי השתלות. למרות שרשמית הוא לא אישר שעבר השתלת שיער, סביר להניח שבין השנים 2010 – 2018 הוא עבר כמה השתלות.

על פי תמונות מהעבר נראה שהוא היה נורווד 4 עם נשירת שיער קיצונית. כנראה שבכדי למלא את השיער נדרשו 4,000 עד 5,000 זקיקים.

עלות השתלת השיער של אילון מאסק עלתה בערך 20,000 עד 30,0000 דולר.

אילון מאסק לפני ואחרי השתלת שיער

2. השתלת השיער של גורדון רמזי

למרות שהוא לא אישר שעבר טיפול, אנחנו מאמינים שעל פי מה שנראה היתה לו נשירת שיער ברמת נורווד 3 והוא בהחלט עבר השתלת FUE בערך בשנת 2011. ככל הנראה הושתלו לו בערך 2,500 זקיקם בכדי למלא את אזור המפרצים וקו השיער הנסוג.

השתלת השיער של גורדון רמזי

3. השתלת השיער של ג'יימי פוקס

ג'יימי פוקס מעולם לא אישר בפומבי שעבר השתלת שיער, למרות שדי ברור שהוא בטח עבר השתלת שיער FUT בסביבות 2007. הוא היה בערך בסולם נורווד 2 של נשירת שיער לפני ההשתלה.

קו השיער הקידמי שלו התמלא לאחר שבמשך השנים נסוג לאחור בצורה משמעותית. גם היה ניתן לראות קעקוע המכסה את המקום בו הייתה צלקת FUT על החלק האחורי של ראשו בסביבות 2007.

השתלת השיער של ג'יימי פוקס
ייעוץ חינם אלפא הייר

קבלו ייעוץ ראשוני חינם

איזו השתלת שיער היא הנכונה בשבילכם? גלו עכשיו. מהר, ללא התחייבות וללא תשלום

4. השתלת השיער של אלטון ג'ון

אלטון ג'ון סיפר באוטוביוגרפיה שלו שיתאכזב משתי השתלות FUT לא מוצלחות וכואבות במהלך שנות ה-70 המאוחרות. בשנים אלו השתלת השיער עדיין לא הייתה מפותחת והתוצאות לא נראו טבעיות.

הוא גם סיפר כי לא הקפיד על הוראות הרופא ואיבד את השיער המושתל. בשנת 2013 עבר השתלת שיער נוספת בטכניקת FUE בכדי לתקן את השתלת השיער הקודמת, ובשילוב עם פרופסיה שמר על השיער מאז.

השתלת השיער של אלטון ג'ון

5. השתלת שיער סילבסטר סטאלון

נשירת השיער אצל סילבסטר סטאלון הייתה מתקדמת עוד לפני שנת 2013 והוא היה נורווד 2. לפי דעתנו הוא עבר השתלת שיער בסביבות 2013 מפני שקו השיער הקידמי אצלו נראה הרבה יותר נמוך באותה השנה. אנו מאמינים שהוא לא היה צריך יותר מ-2000 שתלים בכדי לכסות את איזור המפרצים שלו.

השתלת השיער של סילבסטר סטאלון

6. השתלת השיער של ג'ון טרבולטה

ג'ון טרבולטה מעולם לא אישר בפומבי שעבר השתלת שיער אבל, על פי ההבדל במראה קו השיער הקדמי שלו די ברור שעבר השתלה.

לטרבולטה הייתה נשירת שיער עם התקרחות ברמת נורווד 4, אנו מאמינים שכדי למלא את הראש כדי לספק את התוצאות שאנו רואים היום הוא היה צריך להשתיל בערך 4000 זקיקים. להערכתנו הוא נותח בסביבות 2014 עד 2016.

השתלת השיער של ג'ון טרבולטה

7. השתלת שיער של טום הנקס

טום הנקס סבל בנשירת שיער במפרצים ברמת נורווד 2. למרות שהוא לא אישר שעבר השתלת שיער, המומחים שלנו מאמינים שהוא עבר השתלת שיער עדינה ועיבוי קו השיער באזור המפרצים בערך בשנת 2014.

השתלת השיער של טום הנקס

8. השתלת שיער של ניקולס קייג'

ניקולס קייג' אומנם לא אישר שעבר השתלת שיער אך ההבדל בקו השיער שלו חייב להוות אישור לכך. קייג' סבל מנשירת שיער ברמת נורוורד 4 עם קרחת במפרצים וקו שיער נסוג בצורה אגרסיבית. אנו מאמינים שהוא עבר את ההשתלה בסביבות 2014.

השתלת השיער של ניקולס קייג'

9. השתלת שיער של דיוויד בקהאם

דיוויד בקהאם אומנם לא אישר בפומבי שעבר השתלת שיער אבל רבים חשדו שעבר השתלה בשנת 2018.

הוא הפגין דלילות באזור הקדחת והיה בסולם נורווד 2 עד 3. אנו מאמינים שעבר התשלת FUE.

השתלת השיער של דיוויד בקהאם

10. השתלת שיער של בראדלי קופר

השחקן בראדלי קופר לא דיבר על השתלת השיער שלו אך בכל זאת דן בכך שהשתמש בפרופסיה לעצירת ההתקרחות שלו.

המומחים שלנו מאמינים שהוא עבר השתלת FUE ב-2008 מכיוון שבסירטו ב-2009 הוא נראה עם שיער מלא הרבה יותר באזור המפרצים וקו השיער הקדמי. להערכתנו הושתלו 1500-2000 זקיקים.

השתלת השיער של בראדלי קופר

הצעד הראשון להשתלת שיער

קבלו ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות ד"ר איסמט ילמזר.