שלבי תהליך השתלת שיער

ראשי » שלבי תהליך השתלת שיער

מתמודדים עם נשירת שיער? שיער דליל ומתקרח? מתחילים לחשוש מהתקרחות? שמעתם על תהליך השתלת שיער, אבל אתם לא יודעים כל כך במה מדובר? רוצים ללמוד יותר על השלבים בתהליך השתלת השיער? אנחנו באלפא הייר נסביר לכם כל מה שצריך לדעת על הליכי השתלת שיער ונספק לכם מידע מפורט על כל שלב על מנת לעזור לכם לקבל את ננחלטה הנכונה עבורכם.

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער היא הליך כירוגי שבו נלקחים זקיקי שיער בריאים מהחלק האחורי של הקרקפת (האזור התורם) ומושתלים באזורים מקרריחים ומדוללים. השתלת שיער משמשת לשיקום וצמיחת שיער באזורים הללו. השתלת שיער יכולה לשמש גם להסתרת צלקות שנגרמו כתוצאה מפציאות או ניתוחים קודמים. ישנם כמה הליכים שונים להשתלת שיער עליהם תוכלו לקרוא באתר.

הליך השתלת שיער בתשע שלבים

הליך השתלת שיער יכול להיות דרך מצוינת לשיקום צמיחת השיער באזורים מקריחים ומדוללים. תהליך הטיפול כולל שלבים רבים.

1. יעוץ

הליך השתלת השיער בדרך כלל מתחיל בהתייעצות עם מומחה להשתלות שיער. במהלך היעוץ הרופא יאבחן את נשירת השיער וידון איתך במטרות והציפיות לפני תהליך ההשתלה.

2. הכנה לפני הניתוח

לפני הליך השתלת השיער, הרופא שלך ייתן לך הנחיות כיצד להתכונן. זה עשוי לכלול הימנעות מתרופות או תוספי מזון מסוימים, הפסקת עישון ושטיפת השיער עם שמפו מיוחד.

3. הרדמה

השלב הבא הוא מתן הרדמה מקומית לאזור התורם של הקרקפת שלך. זה יטשטש את הכאב באזור ויהפוך את הליך השתלת השיער לנוח יותר.

4. הסרת זיקי שיער מהאיזור התורם

בשלב זה בהשתלת שיער יסר המנתח רצועת עור מלאה בשיער מהאיזור התורם (האזור האחורי של הראש). במקרים רבים, ישתמש המנתח בטכניקה הנקראת FUE הכוללת הסרת זקיקי שיער בודדים מהאזור התורם.

5. הכנת הזקיקים להשתלה

לאחר מכן מכינים את זקיקי השיער להשתלה. זה כרוך בהפרדה שלהם לשתלים בודדים המכילים שערה אחת עד ארבע בכל אחד.

6. הכנת האזור המקבל

בשלב זה של השתלת השיער המנתח יבצע חתכים זעירים באזור המקבל של הקרקפת, שם יונחו השתלים. גודל וזווית החתכים יתוכננו בקפידה ליצירת קו שיער עם מראה טבעי ומלא.

7. מיקום השתלים

המנתח יכניס בזהירות את השתלים לתוך החתכים באזור המקבל. זהו שלב עדין ומדויק בתהליך הדורש מיומנות וניסיון.

8. טיפול לאחר הליך ההשתלה

לאחר תהליך השתלת השיער, תקבלו הנחיות כיצד לטפל בקרקפת ובשיער בתהליך הריפוי. שלב זה בהליך כולל שטיפת שיער עם שמפו מיוחד, הימנעות מפעילויות או תרופות מסוימות, ונטילת אנטיביוטיקה או משככי כאבים במידת הצורך.

9. מעקב לאחר ההשתלה

בשלב זה תהיה לכם פגישת מעקב עם המנתח בכדי לעקוב אחר תהליך ההחלמה ולהבטיח שההשתלה מתרפאת כראוי. ייתכן שיחלפו מספר חודשים עד שתוכלו לראות את התוצאות המלאות של השיער המושתל לאחר התהליך, מכיוון שהשיער המושתל גדל בהדרגה ומתמלא באזור המקבל.

ייעוץ חינם אלפא הייר

קבלו ייעוץ ראשוני חינם

איזו השתלת שיער היא הנכונה בשבילכם? גלו עכשיו. מהר, ללא התחייבות וללא תשלום

תהליך השתלת שיער עם אלפא הייר

אצלנו באלפא הייר, מומחי השתלות השיער הם אנשי מקצוע בעלי הכשרה גבוהה ומנוסה המתמחים בניתוחי שיקום שיער. אנו שואפים לספק טיפול יוצא דופן וליצור השתלות שיער במראה טבעי אשר יחזירו לך את הביטחון.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על השתלת שיער אשר תשנה את חייכם צרו איתנו קשר עוד ביום לפגישת ייעוץ.